HOTELOVÝ SYSTÉM

Řízení hotelu ještě nebylo tak snadné jako teď!

Konec všem nepřehledným a složitým hotelovým systémům, které v lepším případě řeší alespoň rezervace! Přicházíme na trh s revolučním systémem, díky kterému bude ovládaní a vedení hotelu hračka. Rychlostí a jednoduchostí rezervace, kterou ocení nejen recepční ale i hosté to začíná!

 

Na jednom zařízení máte kompletní přehled o všem co se v hotelu děje! V kombinací recepčního systému s úklidovým systémem máte aktuální přehled o stavu všech pokojů v hotelu.

 

Instalace pro jakýkoliv typ hotelu či penzionu je naprosto jednoduchá a zvládne ji každý během několika minut! Ihned můžete systém naplno využívat, lze samozřejmě i zpětně doplnit již uplynulé rezervace. Hotelový systém obsahuje přehlednou knihu návštěv a taktéž automatické odesílaní na cizineckou policii.

 

Hotel a restaurace k sobě neodmyslitelně patři a my na to myslíme také, propojení učtu hosta mezi restaurací, hotelem a dalších služeb je otázka jednoho kliku. Vše je automatické!

 

Přihlášení a odhlášení je naprosto rychlé díky kartě nebo přívěšku na klíč, záleží jaký systém ve svém hotelu máte nebo budete chtít mít aplikovaný (klíč/karta).

A to je jen 10% z toho co vše náš systém umí!

Pokud chcete být informováni o veřejném vydání systému, sdělte nám svůj email a my Vás budeme informovat.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

 

Potřebujete pomoct?

Copyright INBSY by RNS apps