VÁŠ ÚSPĚCH JE NAŠÍ CESTOU

DOKAZUJME ŽE TO JDE I JINAK A LÉPE.

Jsme divizi inovativní Britské společnosti, věnující se vývoji mobilních aplikací. Našim cílem a směrem je zjednodušit a modernizovat podnikatelské nástroje s úsporou financí a maximálním zvýšení efektivnosti prováděných činností.

 

Několik let pracujeme v přímém spojení s restauratéry a hoteliéry. Naše systémy jsou vyvíjeny a testovány v reálných podmínkách různých typů provozoven. Nepatříme mezi vývojáře systému jenž o chodu podniku nemají potuchy.

Stavíme systémy pro ty, jenž je používají, nikoliv pro sebe, díky tomu jsou naše systémy jednoduché na ovládání a přesto zvládnou i to co by Vás ani nenapadlo že může řešit systém za Vás.

 

Disponujeme stabilitou a odborným týmem jak v této oblasti, tak i v oblasti vývoje mobilních aplikací.  Máme vlastní vývojový tým společnosti R&S apps s.r.o. díky tomu jsme schopni pracovat rychleji a flexibilněji.

 

Přinášíme na trh chytré a jednoduché řešení pokladního systému, e-shopu, hotelového systému, restauračního systému a podpůrných sytému skladu, úklidu a docházkového systému. Vše formou aplikací nebo online.

 

Potřebujete pomoct?

Copyright INBSY by RNS apps